Соколов Олександр Олегович

Представляю Вам кандидата у депутати Сумської МІСЬКОЇ ради по Вашому виборчому округу (№ 25)

PRO_2877Олександр Олегович СОКОЛОВ у лютому 2015 року обраний головою експертної громадської комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією при Сумській міській раді. Нагадаю, що в 2014 році активна громадськість Сум створила експертні комісії при Сумській міській раді як наглядові загони за чесністю роботи депутатів. Обрання головою комісії – це суспільне визнання професійності та принциповості молодого сумчанина, випускника Харківського національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Сьогодні Олександр веде резонансу справу щодо неправомірного використання об’єкта комунальної власності за адресою вул. Газети Правди, буд. 9.

У громадській роботі він з 2011 року. Займається правовим супроводженням.

У свої 29 років Олександр Олегович практикуючий адвокат. У червні 2014 року він успішно здав кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні. Спеціалізується на веденні господарських та адміністративних справ.

Він людина слова. Категоричний противник бездіяльності та байдужості. Упевнений, що навіть локальна поразка – це шлях до великої перемоги.

Іде до Сумської міської ради разом зі мною від Партії вільних демократів, щоб забезпечити конкурсне призначення на управлінські посади міста професійних людей.

Дякую за довіру.

Геннадій Мінаєв

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Соколов Олександр Олегович, народився 07 червня 1986 року в місті Суми. Громадянин України. Проживаю в Україні.

У 2003 році закінчив загальноосвітню школу №6 в місті Суми з поглибленим вивченням фізико-математичних наук.

Починаючи з вересня 2004 року розпочав підприємницьку діяльність з оптової торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, здавання майна в оренду.

У 2008 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси», здобувши кваліфікацію магістр фінансів.

З 2008 року розпочав займатися підприємницькою діяльністю у сфері надання правових, консультаційних послуг, спеціалізуючись на веденні господарських та адміністративних справ.

З 2011 року приймаю активну участь у політичному, громадському житті міста Суми: допомога в роботі благодійних та громадських організацій.

У 2012 році з відзнакою закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію юриста.

У червні 2014 року успішно здав кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

У лютому 2015 року обраний Головою Експертної громадської комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією при Сумській міській раді.

З квітня 2015 року займаюся приватною адвокатською діяльністю.

Безпартійний. Неодружений. Не судимий.

Проживаю у м. Суми.

Склад сім’ї:

  • Батько – Соколов Олег Анатолійович. Народився 12 липня 1961 року. Громадянин України. Працює на посаді Голови Наглядової ради АТ «Сумський завод «Насосенергомаш». Безпартійний. Не судимий.
  • Мати – Соколова Ольга Володимирівна. Народилася 01 квітня 1965 року. Громадянка України. Займається підприємницькою діяльністю. Безпартійна. Не судима.

Представницький мандат відсутній.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

***

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

***

«Округ № 25 – Соколов А.О. (5064 избирателя)» на Яндекс.Картах

  1. Добрий вечір. Хотілося б звернутися до вас за консультацією . Яка адреса приймальні?

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *