Ярова Алла Григорівна

Представляю Вам кандидата у депутати Сумської МІСЬКОЇ ради по Вашому виборчому округу (№ 4)

PRO_4170Алла Григорівна ЯРОВА, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Української академії банківської справи. Колеги, друзі, студенти називають її душею академії. Я додав би – європейською душею. На мою думку головними її рисами є прогресивність і толерантність. Я б хотів, щоб наше місто вирізнялося з-поміж інших українських міст саме такими якостями.

Учитель української мови і літератури та іноземної мови, кандидат філологічних наук, доцент, викладач вишу. За кожним словом – справжня робота. Якісна, сучасна.

У її громадському активі стажування за такими міжнародними програмами, як «Ефективний місцевий уряд» (Київ, Барселона), «Жінки-лідери» ( Вашингтон). У рамках спільного проекту Асоціації міст і USAID Алла Григорівна працювала в Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України, була слухачем Школи політичних студій і Літньої школи демократії (Київ, Страсбург). Сьогодні вона депутат Сумської міської ради, експерт офісу зв’язків українських аналітичних центрів у Брюсселі.

Професійний досвід Алли Ярової дозволяє їй стверджувати, що міська влада просто зобов’язана взяти на своє фінансове забезпечення комунальні освітянські заклади міста. Економічний стан сумських родин такий, що будь-яке навантаження «батьківськими коштами» стає непосильним. Місто має допомогти родинам вистояти у скрутні часи та зберегти здоров’я дітей. Тим більш, що децентралізований міський бюджет сьогодні має такі можливості.

Ще Алла Григорівна виховує сина, який цієї осені пішов до школи.

Вважаю корисним і доцільним її присутність у своїй команді від Партії вільних демократів і сподіваюся на Вашу підтримку.

Геннадій Мінаєв

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Ярова Алла Григорівна, народилася 1 жовтня 1972 року в м. Сумах, громадянка України.

У 1979-1989 роках навчалася в Сумській загальноосвітній середній школі №7, де і здобула повну середню освіту.

У 1989 році вступила на філологічний факультет Сумського державного педагогічного інституту імені А.С. Макаренка, де опановувала спеціальність «Українська мова і література та іноземна мова». У червні 1994 року закінчила навчання з дипломом з відзнакою, кваліфікація – учитель української мови і літератури та іноземної мови.

З 1994 року до 2005 року працювала на посадах асистента, старшого викладача, доцента Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. У 1995 році вступила до стаціонарної аспірантури при кафедрі української мови Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ), яку закінчила у 2008 році. Кандидат філологічних наук, доцент.

Протягом 2005-2006 років працювала на посаді радника першого заступника голови Вищого господарського суду України, де опікувалася питаннями правової лінгвістики та ділової комунікації.

З 2006 року до теперішнього часу працюю на посаді проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Української академії банківської справи.

Пройшла стажування за такими міжнародними програмами, як «Ефективний місцевий уряд» (Київ, Барселона), «Жінки-лідери» ( Вашингтон), у рамках спільного проекту Асоціації міст і USAID працювала в Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України, була слухачем Школи політичних студій і Літньої школи демократії (Київ, Страсбург).

Експерт офісу зв’язків українських аналітичних центрів у Брюсселі.

Депутат Сумської міської ради V та VI скликань.

Позапартійна.

Виховую сина 2008 року народження.

Проживаю у м. Суми.

До карної відповідальності ні я, ні члени моєї родини не притягувалися.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

***

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

***

«Округ № 4 – Яровая А.Г. (6785 избирателей)» на Яндекс.Картах

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *