Трус Олена Олександрівна

Представляю Вам кандидата у депутати Сумської МІСЬКОЇ ради по Вашому виборчому округу (№ 39)
PRO_4201Якщо усмішка здатна роззброїти, то усмішка лейтенанта Збройних сил України Олени Олександрівни ТРУС змусить противника остаточно капітулювати.

Ця чарівна жінка прийняла присягу на вірність Українському народу 23 вересня 2003 року, опікується фінансово-економічним та соціальним забезпеченням військових частин.

Працювала в зоні проведення АТО. Вважає, що найціннішим у житті є власний шлях. Запевняє, що знатиме все, що турбує кожного її виборця, усі потреби і проблеми людей.

Своїм завданням у Сумській міській раді бачить пріоритетність програм і проектів з підтримки солдат та офіцерів 27-ої реактивної та 58-ої загальновійськової бригад Збройних сил України, які захищають Суми на східному кордоні. Ці сумські військові формування повинні мати переважне фінансування з міського бюджету, пріоритет у виділенні земельних ділянок, одержанні житла.

Це почесна і відповідальна місія для майбутнього депутата. Для міста Суми – це стратегічний напрямок розвитку. Я повністю підтримую мету депутатського походу Олени Олександрівни Трус і вітаю її у своїй команді від Партії вільних демократів.

Дякую за довіру.

Геннадій Мінаєв

АВТОБІОГРАФІЯ

 PRO_4189Я, Трус Олена Олександрівна, народилася 16 жовтня 1982 року у селі Басівка Сумського району Сумської області. Громадянка України.

З вересня 1989 року навчалась у Басівській середній школі, яку закінчила у 2000 році і здобула повну загальну середню освіту.

У 2000 році вступила до Сумського сільськогосподарського технікуму, який закінчила в 2002 році, отримала диплом з відзнакою за фахом бухгалтер.

У 2002 році вступила до Сумського національного аграрного університету, який закінчила в 2005 році, здобула повну вищу освіту та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Облік і аудит» спеціалізація «Фінанси та кредит».

З 10 вересня 2003 року призвана на військову службу за контрактом в Збройні Сили України. Військову присягу на вірність народу України прийняла 23 вересня 2003 року.

Військову службу проходила на посадах:

З вересня 2003 року – бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А3970 м. Суми.

З травня 2006 року – помічник начальника фінансово-економічної служби 100 бази зберігання засобів зв’язку м. Суми.

З жовтня 2006 року – заступник начальника фінансово-економічної служби військової частини А0563 м. Охтирка.

З вересня 2010 року – помічник командира батальйону з фінансово-економічної роботи – начальник служби військової частини А1621 смт. Гуйва, Житомирський район, Житомирська область.

З жовтня 2013 року – старший офіцер відділу фінансового та соціального забезпечення Сумського обласного військового комісаріату.

З березня 2015 року – заступник начальника відділу фінансового забезпечення Сумського обласного військового комісаріату. Цю посаду займаю і в даний час.

Приймала участь в заходах проведення всіх черг мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області. Завдання по забезпеченню своєчасних і повних виплат в штатах військового часу виконувала у повному обсязі.

Приймала участь у проведенні роз’яснювальної роботи з особовим складом в/ч В 2260 та наданні практичної допомоги у вирішенні проблемних питань по обліку майна та фінансовому забезпеченні безпосередньо в зоні АТО.

Сім’я – донька, 2006 року народження.

Позапартійна.

Проживаю у м. Суми.

Представницького мандата не маю.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

***

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

***

«Округ № 39 – Трус Е.А. (6280 избирателей)» на Яндекс.Картах

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *