Стати вільними

вольтер_цитата_02Друзі, Сумчани.

Місцеві виборчі перегони на фініші. Наша команда свою виборчу місію виконала. Без пафосу, але й без зайвої скромності вважаємо, що Партія вільних демократів задала цим виборам нового, європейського формату. Формату чесності, відкритості, прозорості. Усі сумчани, у тому числі й громадські організації, отримали повний доступ до інформації про нас. Ми реалізували суспільне замовлення на відкритість. Це є прикладом усім політичним силам.

Про волю і демократію

Розуміємо, що здивували багатьох з Вас вибором політичного бренду, від якого наша команда іде до Сумської міської ради, – Партії вільних демократів. Наразі «вільний» – це мрія наших людей, котра душами Революції Гідності має великі шанси стати реальністю. Демократія ж, особливо місцева, сьогодні набуває нового значення. Це запорука вільного розвитку українських міст. Для кожного з Вас, для України ці слова стануть визначальними, доки не перетворяться у традицію бути вільними і вільно розвивати свої громади.

Воля розпочинається з правди

Студентський ЄвроМайдан 2013 року відкрито заявив про прагнення українців стати рівноправними членами демократичної Європи. Партія вільних демократів у Сумах відкрито та чесно заявила про європейські стандарти своєї виборчої кампанії. І цей формат витримала до кінця. Наша програма містить виключно питання, що знаходяться в компетенції місцевих громад. Жодних маніпуляцій болючими темами. Реальні дії та плани. Ми відкрилися Вам і фінансово, й своїми прагненнями. За нами не стоять олігархічні групи. Наша команда нікому нічого не винна. Нікому. Окрім Небесної Сотні…

Правда ціни не має

Надпрагматичним людям важко усвідомити, що метою нашої команди не є локальна перемога на виборах, натомість перемога вільного, європейського стандарту політичних взаємин і виборчих перегонів у Сумах, в Україні. Ми маємо врятувати політичну репутацію країни. Почати про це говорити. Почати так діяти. Або наші нащадки нам не пробачать.

Вільні Суми

За будь-яких результатів виборів, з 26 жовтня 2015 року Вільні Суми розпочнуть інший відлік часу. «Для того, щоб свобода прижилася, потрібна критична маса людей, які справді усвідомлюють, що це таке. Спочатку з’являються вільні люди, а потім – вільний політичний, економічний і соціальний порядок». Це слова великої Маргарет Тетчер, яка свого часу врятувала економічну та політичну репутацію Великої Британії.

Вільні люди обирають вільних демократів! Ми дякуємо кожному прихильнику нашої команди. Дякуємо кожному чесному, відкритому, конструктивному опоненту. Нам жити і працювати разом. На нас чекають великі справи задля успіху Вільного міста Суми.

Ваша Команда Геннадія Мінаєва, Партія вільних демократів.

demos

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *