Орлов Дмитро Олександрович

Представляю Вам кандидата у депутати Сумської МІСЬКОЇ ради по Вашому виборчому округу (№ 1)

PRO_2620Сумчанин Дмитро Олександрович ОРЛОВ, життєва історія якого почалася 26 років тому, відповідально заявляє, що результат роботи з’являється там, де розпочато процес цієї роботи. Фундаментальна життєва позиція. Це правильно.

Я думаю, що ця філософія від землі. Від праці на землі. За фахом Дмитро інженер-землевпорядник. Закінчив Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр» і працює на підприємстві «Сумигеодезкартографія».

Його знання для нашої команди надважливі. Адміністративно-територіальна реформа в країні розпочата. Місто Суми повинно розширювати свої межі, приєднуючи до себе навколишні населенні пункти. Сумська міська рада прийматиме рішення щодо нових меж міста. Наша команда буде здатна пропонувати депутатському корпусу виважені рішення.

Я точно знаю, що Дмитро Олександрович вміє працювати в команді. Він вірить у результативність спільних зусиль. Його депутатська мета – повага влади до людей і міста, в якому ми всі живемо. Суми повинні стати комфортними, і сумчани мають пишатися результатом спільних дій з розвитку міста.

Так просто і так складно. Але у нього вийде. Він уже розпочав свій власний процес змін і боротьби за Суми.

Я радо вітаю Дмитра Олександровича Орлова у своїй команді від Партії вільних демократів і представляю його Вам, шановні виборці.

Дякую за довіру.

Геннадій Мінаєв

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Орлов Дмитро Олександрович, народився 22 грудня 1988 року у м. Суми, громадянин України.

З вересня 1996 по червень 2004 навчався у загальноосвітній школі №5 м. Суми і здобув базову загальну середню освіту.

У 2004 році вступив до Сумського будівельного коледжу, який закінчив у 2008 році та здобув кваліфікацію техніка-землевпорядника.

У 2008 році вступив на другий курс Сумського національного аграрного університету, який закінчив у 2012 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Землеустрій та кадастр» та здобув кваліфікацію інженера- землевпорядника.

З серпня 2012 року по теперішній час працюю інженером-землевпорядником ДП «Сумигеодезкартографія».

Позапартійний.

Неодружений.

Проживаю у м. Суми.

Представницького мандату не маю.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

***

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

***

«Округ № 1 – Орлов Д.А. (5881 избирателей)» на Яндекс.Картах

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *