Мінаєв Геннадій Михайлович

Шановні виборці! Сумчани!

PRO_4141Я, Геннадій Михайлович Мінаєв, міський голова міста Суми 2006 – 2013 рр., на цих виборах балотуюся в депутати Сумської міської ради. Це відповідальне рішення. Переконаний, що мій досвід, знання і бажання працювати принесуть користь громаді й місту.

Я дав згоду бути першим номером виборчого списку кандидатів у депутати Сумської міської ради від Партії вільних демократів.

Що для мене означає бути першим номером списку? Це означає мою особисту відповідальність перед кожним виборцем міста Суми незалежно від закріплення округів. Кожен виборчий округ міста – мій особистий округ, територія моєї персональної відповідальності.

Наступні два роки я допомагатиму Вам у ваших життєвих справах і буду завжди поруч.

З повагою

Ваш особистий депутат                                                       Геннадій Мінаєв
по Вашому виборчому округу

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Мінаєв Геннадій Михайлович, громадянин України, народився 11 жовтня 1963 року в селі Велике Городище Шебекинського району Белгородської області в родині вчителів.

У 1980 році з відзнакою закінчив Великогородищенську середню школу.

За спеціальністю інженер-механік-дослідник в галузі динаміки та міцності машин. У 1986 році завершив навчання у Харківському політехнічному інституті на інженерно-фізичному факультеті.

У 1986-1988 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил СРСР на півострові Рибачий Мурманської області на посаді командиру стартового взводу зенітно-ракетного дивізіону. Маю звання гвардії старший лейтенант.

Трудовий шлях розпочав інженером лабораторії міцності СКБ турбокомпресорних машин ВНДІ Компрессормаш СМНВО ім. М.В.Фрунзе.

З 1993 року працював у комерційних структурах, зокрема, інженером-програмістом у малому підприємстві «Данко» та у науково-виробничому ТОВ «Нафтогазтехнологія».

У 1994-1998 роках обіймав посаду заступника директора науково-виробничого ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» (НВТ КІТ Лтд.), що спеціалізується на розробці та впровадженні програмного забезпечення. Виступаючи одним із засновників зазначеного підприємства, очолював його на посаді директора із 1998 по вересень 2005 року.

Був активним учасником Помаранчевої Революції. У ході президентських виборів наприкінці 2004 року приймав участь в акціях протесту проти фальсифікацій результатів голосування на Сумщині кланом Щербаня – Омельченка та на київському Майдані 1.0.

З травня 2005 року очолював Раду Сумського обласного об’єднання громадян «Громадська ініціатива «Нічний Дозор». А у жовтні 2005 року став головою правління цього об’єднання.

26 березня 2006 року був обраний Сумським міським головою.

Голова Сумського регіонального відділення Асоціації міст та громад України (травень 2006 року – лютий 2013 року).

31 жовтня 2010 року сумчани переобрали мене міським головою міста Суми на другий термін.

25 лютого 2014 року достроково склав повноваження міського голови за власним бажанням.

Зараз тимчасово не працюю.

Наразі представницького мандата не маю.

Позапартійний.

Одружений, маю сина.

Проживаю у м. Сумах.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

***

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

***

Округ № 6

Округ № 8

Округ № 11

Округ № 12

Округ № 14

Округ № 16

Округ № 17

Округ № 18

Округ № 19

Округ № 20

Округ № 23

Округ № 26

Округ № 27

Округ № 28

Округ № 31

Округ № 32

Округ № 33

Округ № 34

Округ № 38

Округ № 40

Округ № 41

Округ № 42

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *