Мунтян Віктор Валентинович

Представляю Вам кандидата у депутати Сумської МІСЬКОЇ ради по Вашому виборчому округу (№ 10)

PRO_2895Історія Віктора Валентиновича МУНТЯНА розпочалася на Дніпропетровщині в місті Нікополі двадцять п’ять років тому, а продовжується у стінах Української академії банківської справи у Сумах. Сьогодні він аспірант. Має значний, а головне, корисний досвід громадської роботи. Порядна людина, обирався скарбником Студентської профспілкової організації. Три роки поспіль був головою студентського комітету самоврядування. Віктор не жалкує свого часу для громадської роботи. За його словами, це приносить йому задоволення та додає енергії. Без спілкування з людьми і нових комунікацій не уявляє свого життя. Говорить, що точно не вижив би на місці Робінзона Крузо.

Віктора приваблює досвід польського міста Люблін, якому вдалося за короткий проміжок часу стати законодавцем нових тенденцій у сфері самоврядування.   Люблін – прогресивне місто, партнер і опікун Сум. На жаль, зараз не використовується його досвід і бажання нам допомогти. Тож на Віктора Валентиновича у Сумській міській раді чекає багато справ у галузі розвитку публічного простору міста, неформальних громадських місць. Молодь повинна долучатися до системи прийняття рішень. Активна і прогресивна молодь.

Це молодь моєї команди від Партії вільних демократів, і вона потребує вашої підтримки, шановні виборці.

Дякую за довіру.

Геннадій Мінаєв

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Мунтян Віктор Валентинович, народився 20 листопада 1990 року у м. Нікополь, Дніпропетровської області, громадянин України.

З вересня 1998 р. по червень 2008 р. навчався в Нікопольські спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 5 і здобув повну загальну середню освіту з відзнакою.

У 2008 році вступив до Української академії банківської справи Національного банку України, яку закінчив у 2013 році з відзнакою і отримав повну вищу освіту за спеціальність «Банківська справа» та здобув кваліфікацію магістр з банківської справи.

З червня по вересень 2014 року працював контролером-касиром в ТВБВ №10018/0153 філії-Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк».

З листопада 2014 року по теперішній час навчаюсь в аспірантурі Української академії банківської справи з відривом від виробництва.

Під час навчання в Українській академії банківської справи Національного банку України обирався скарбником Студентської профспілкової організації, 3 роки поспіль обирався головою студентського комітету самоврядування. З січня по вересень 2013 року очолював студентську раду при голові Сумської обласної державної адміністрації.

Позапартійний.

Неодружений.

Проживаю у м. Суми.

Представницького мандату не маю.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

***

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

***

«Округ № 10 – Мунтян В.В. (6937 избирателей)» на Яндекс.Картах

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *