Доктрина

Доктрина
Геннадія Мінаєва та
Партії вільних демократів

Ситуацію в Сумах слід змінювати, і негайно!
Місту потрібна успішна влада.

Партія вільних демократів бере участь у виборах депутатів Сумської міської ради, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Лідер команди кандидатів у депутати, перший номер виборчого списку партії, Геннадій Мінаєв – міський голова міста Суми у 2006-2013 роках.

Геннадій Мінаєв разом з Партією вільних демократів іде на вибори, щоб реалізувати реформу децентралізації влади, змінити радянську систему управління містом на європейську, запровадити інноваційні проекти, які зроблять Суми успішним містом.

Команда Геннадія Мінаєва пропонує сумчанам короткострокову програму дій. Ми говоримо про нову якість прийняття рішень, суспільно-політичних взаємин у Сумах, перспективу нової якості життя.

Містом мають управляти професійні менеджери, найняті громадою за контрактом на основі конкурсу. Репутація цих людей не повинна викликати суспільних заперечень. У компетенції влади мають залишитися питання адміністрування проектів розвитку міста, соціально-гуманітарної сфери, організації життєвого простору, довкілля. Решта функцій, повноважень і послуг має бути делегована громадським об’єднанням чи прозоро замовлена на ринку відповідних послуг. Для спрощення процесів комунікації в системі «влада – громада» мають запрацювати відкриті електронні офіси Сумської міської ради та її структурних підрозділів.

Нашому місту потрібна Революція небайдужості! Її мета – подолати суспільну апатію, зневіру в існування політиків, спроможних на реформи. Отже, вкрай необхідно залучити до Сумської міської ради інтелектуальний потенціал міста, здатний адекватно відповісти на виклики нашої Революції небайдужості своєю системною роботою у форматі «аналіз – прогноз – рішення». Часу на помилки немає! Громаді потрібні правильні рішення влади.

Ми, Команда Геннадія Мінаєва:

  • Уже сьогодні пропонуємо всім депутатським фракціям і групам оновленої Сумської міської ради ухвалити важливе рішення: міський бюджет має взяти на себе всі витрати на ремонт, оснащення та утримання закладів системи освіти. Харчування дітей у школах і дитячих садочках з 1-го січня 2016 року – виключно за рахунок міського бюджету. Це інвестиція громади у своє майбутнє. Це чесна підтримка кожної сумської родини.
  • Відповідально заявляємо про свою готовність до об’єднання зусиль із громадськими організаціями, професійними спілками, політичними партіями патріотичного спрямування на основі єдиної мети – розвитку міста Сум, безпеки та підвищення рівня життя містян.
  • Вестимемо виборчу кампанію чесно, прозоро, по-європейському.
  • Зразки, тиражі та вартість нашої агітаційної продукції будемо оперативно оприлюднювати на персональному сайті Геннадія Мінаєва.

***

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *