Бурмістрова Катерина Володимирівна

Представляю Вам кандидата у депутати Сумської МІСЬКОЇ ради по Вашому виборчому округу (№ 30)

PRO_2669Ім’я сумчанки Катерини Володимирівни БУРМІСТРОВОЇ, чемпіонки Європи та Світу, заслуженого майстра спорту з вільної боротьби вже увійшло у новітню історію Сум та України.

Ви здивуєтеся, але при зустрічі з Катериною, я був зачарований її скромністю. Попри спокусу славою, вона мріє, щоб близькі люди завжди залишалися поруч. Ми всі про це мріємо і просимо цього у Господа Бога. Катерина прекрасно вишиває, а я точно знаю, що на це здатні тільки зосереджені люди. Вона говорить, що будь-яку справу потрібно робити добре і доводити до кінця.

Катерина Володимирівна досвідчений професіонал спортивної галузі. У її багажі вища освіта, спортивний успіх, робота інструктором у складі Збірної команди України, служба за контрактом у лавах Спортивної команди Національної Гвардії спортсменом-інструктором у званні молодшого лейтенанта.

Говорить, що має достатньо зауважень до керівництва обласного центру саме з питань спортивної політики міської влади. Вважає слабкою ланкою спортивну комунікацію та промоцію фізичної культури та спорту. Тож її друга вища освіта здобута саме у сфері медіа-комунікацій.

Також Катерина Бурмістрова планує зосередити свою діяльність на розвитку міського пасажирського транспорту. За її словами, саме він яскраво відрізняє стиль європейського міста від нашого, українського.

У Катерини Володимирівни підростає донька. Я впевнений, що вона пишатиметься своєю мамою і як спортсменкою, і як громадсько-політичним діячем.

Я вдячній Катерині Володимирівні Бурмістровій за згоду іти в моїй команді від Партії вільних демократів.

Геннадій Мінаєв

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Бурмістрова Катерина Володимирівна, народилась 20 листопада 1979 року в м. Суми, громадянка України.

З 1987 по 1997 роки навчалась у загальноосвітніх школах м. Суми № 17, 23, 15 і здобула повну загальну середню освіту.

У 1997 році вступила до Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. В 2002 році закінчила його з відзнакою, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури та валеології, керівника спортивних секцій, організатора туристичної роботи.

У тому ж 2002 році працювала спортсменом-інструктором у складі збірної команди України з вільної боротьби і отримала звання Заслужений майстер спорту України.

З січня 2002 року працюю спортсменом-інструктором у складі збірної України з вільної боротьби при Управлінні Міністерства сім’ї, молоді та спорту України.

З 2005 року по теперішній час перебуваю на службі за контрактом у лавах Спортивної команди Внутрішніх військ України (Національній Гвардії) спортсменом-інструктором. Маю звання – молодший лейтенант.

З 2012 року навчалась у Сумському державному університеті. Закінчила його у 2014 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Медіа-комунікації» та здобула кваліфікацію магістр з медіа-комунікацій.

За свою спортивну кар’єру маю такі досягнення:

  • Чемпіонат світу: І місце    – 2002 р.

ІІІ місце  – 2008 р.

  • Кубок світу: І місце    – 2002, 2005, 2012 р.р.
  • Чемпіонат Європи: І місце    – 2004, 2005, 2009, 2011 р.р.

ІІ місце   – 2007, 2010, 2012 р.р.

ІІІ місце – 2013, 2014 р.р.

  • Кубок Європи: І місце    – 2012 р.

ІІІ місце – 2014 р.

  • Срібний призер Всесвітньої Універсіади.

Позапартійна.

Розлучена, виховую доньку 2006 року народження.

Проживаю у м. Суми.

Представницького мандата не маю.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

***

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

***

«Округ № 30 – Бурмистрова Е.В. (4974 избирателя)» на Яндекс.Картах

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *